• -1 000,00 Kč

Běžecký pás TUNTURI FitRun 30

15 990,00 Kč
14 990,00 Kč Sleva 1 000,00 Kč
Vč. DPH

Běžecký pás Tunturi FitRun 30 je vybaven robustní rámovou konstrukcí, kvalitními komponenty a moderní technologií. Motor o trvalém výkonu 1,5 HP (1,1 kW) zajišťuje tichý a plynulý chod stroje i při maximální zatížení. 

Rychlost lze upravovat v rozmezí od 0,8 do 12 km/h. Běžecká plocha má rozměry

45 x 120 cm a její sklon je manuálně nastavitelný v 3 polohách. Díky odpružení běžecké plochy přes systém T-Flex comfort je každý trénink komfortní. 

Trenažér Tunturi FitRun 30 disponuje přehledným počítačem, držákem na tablet, držákem na lahev, transportními kolečky a vyrovnávači nerovnosti.

Nosnost trenažéru je 100 kg.

Poslední kusy skladem

  Zásady zabezpečení

Právo zákazníka na výmaz osobních údajů

  Doručení do 2-5 dnů

Doprava v ČR nad 2500 Kč ZDARMA

  Zásady vrácení

Vadný kus vám vyreklamujeme co nejrychleji!

PROGRAMOVÁ NABÍDKA

Přehledný podsvícený 5" LCD displej zobrazuje hodnoty, jako je čas, rychlost, vzdálenost, spálené kalorie, tepová frekvence.

Programová nabídka zahrnuje celkem 20 programů - 15 přednastavených, 3 uživatelské, 1 manuální, režim Bodymass. Přednastavené profily trati vám v průběhu tréninku mění rychlost jako při reálném běhu. Rychlost je možné ovládat buď tlačítky + a - na madlech nebo pomocí rychlých tlačítek tzv. horkých kláves.

BĚŽECKÁ PLOCHA

Běžecký pás je vybaven odpruženou běžeckou plochou se systémem T-Flex comfort, který tlumí nárazy. Trénink na tomto pásu je velmi komfortní a šetrný k vašim kloubům.

Běžecká plocha má rozměry 45 x 120 cm.

MĚŘENÍ TEPOVÉ FREKVENCE

Tepovou frekvenci je možné měřit pomocí integrovaných senzorů na madlech. Stačí jen přiložit obě ruce na senzory a během několika vteřin uvidíte údaj o vašem tepu na displeji počítače.

Pro lepší přehlednost doporučujeme si zakoupit z námi vybraných sporttesterů pro vyšší komfort při tréninku a přesnější měření.

Sledování tepové frekvence je dobré pro správné sestavení tréninkového plánu.

NASTAVENÍ SKLONU

Sklon běžecké plochy změníte snadno a rychle, díky ručnímu nastavení. Sklon je možné upravit ve 3 polohách. 

MOŽNOST SLOŽENÍ A MANIPULACE

Běžecký pás velmi jednoduchým způsobem složíte do vertikální polohy. Díky integrovanému tlumiči to zvládne každý.

Pro snadnou manipulaci v prostoru je běžecký pás vybaven transportními kolečky a stabilitu při tréninku zajistí vyrovnávače nerovnosti, které si nastavíte podle potřeby.

ZÁRUKA A SERVIS

Na stroje značky TUNTURI poskytujeme pro domácí prostředí záruku 3 roky + 5 let na rám. Záruční servis provádíme bezplatně přímo u zákazníka doma. 

Pozáruční servis a garantovaná dostupnost náhradních dílů 10 let po uplynutí záruky.

Vše pro Vaši spokojenost a bezstarostný trénink, to je motem značky TUNTURI.

2 ks
chat Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.