• -1 000,00 Kč

Eliptický trenažér HOUSEFIT MOTIO 80

16 690,00 Kč
15 690,00 Kč Sleva 1 000,00 Kč
Vč. DPH

HOUSEFIT MOTIO 80 je oblíbený elitpický trenažér, určený pro pravidelný trénink. Jedná se o masivní cross s výbornou ergonomií vyhovující na drobné i vyšší postavy do 200 cm. Krok s přirozeným pohybem má universální délku 40 cm a rozteč pedálů jen 20 cm.

Komfortní tichý a plynulý chod stroje zaručuje magnetický brzdný systém SMR Resistance spolu s 19 kg těžkým setrvačníkovým systémem.  Stroj má dostatečný rozsah zátěží pro ženy i muže s 16-ti elektronicky ovládanými úrovněmi odporu.

Prvky zvyšujícími životnost stroje jsou výkyvné ložisko na spoji pedálu k zadnímu tácu, eliminující axiální pohyb profilu pedálu a plochý řemen s dopínací kladkou garantující tichý chod a bezúdržbový provoz.

Nosnost stroje je 150 kg.

Poslední kusy skladem

  Zásady zabezpečení

Právo zákazníka na výmaz osobních údajů

  Doručení do 2-5 dnů

Doprava v ČR nad 2500 Kč ZDARMA

  Zásady vrácení

Vadný kus vám vyreklamujeme co nejrychleji!

PROGRAMOVÁ NABÍDKA

HOUSEFIT MOTIO 80 disponuje podsvíceným barevným displejem a zobrazuje základní hodnoty jako čas, rychlost, vzdálenost, spotřebu (Kcal), frekvenci otáček (rpm), puls + zobrazení zátěže na displeji stroje.

Z programové nabídky nabízí dohromady 21 přednastavených programů a z toho jde o 12 přednastavených, 3 HRC a uživatelsky nastavitelné programy. Dále režimy recovery, či manuál. 4 uživatelské paměti. 

HRC program - řízený dle tepové frekvence, v závislosti na parametrech cvičence se automaticky během jízdy reguluje zátěž pro udržení vybraného pulsu ve vybrané zóně.

RECOVERY režim - určí vaši aktuální fyzickou kondici vyhodnocením rychlosti poklesu tepové frekvence bezprostředně po dokončení tréninku

DRŽÁK NA TABLET

Tento model nabízí i držák na tablet, nicméně nelze ho nijak propojit. Pokud by jste chtěli obohatit váš trénink doporučujeme model Housefit Motio iTrain, který umožňuje propojení tabletu s trenažérem přes systém bluetooth.

Díky tomu tak můžete používat různé tréninkové aplikace pro zpestření vašeho tréninku.

Tablet není součástí dodávky.

SNÍMÁNÍ TEPOVÉ FREKVENCE

Tento model nabízí měření tepové frekvence přes dlaňové snímače tzv. "hand pulsy", případně přes bezdrátový hrudní pás o frekvenci 5 kHz s přesností EKG.

Pás není součástí dodávky, ale můžete si jej u nás dokoupit samozřejmě.

PRŮMYSLOVÁ LOŽISKA

Trenažér HOUSEFIT MOTIO 80 je plně osazen ložisky, jak ve šlapacím středu, tak i ve všech kloubních spojích, což zajišťuje dlouholetou životnost a skvělou ergonomii stroje při tréninku.

PROTISKLUZOVÉ NÁŠLAPY

Součástí výbavy jsou protiskluzové nášlapy, které zaručují bezpečné šlapání. Dostatečné velké rozměry nášlapů umožňují pohodlné šlapání i osobnám s větší nohou.

SERVIS A ZÁRUKA

Na stroje značky HouseFit poskytujeme nadstandardní prodlouženou záruku 3 roky + 5 let rám stroje. Záruční servis provádíme bezplatně přímo u zákazníka doma.

Pozáruční servis a garantovaná dostupnost náhradních dílů 5 let po uplynutí záruky.

Vše pro vaši spokojenost a bezstarostný trénink, to je motem značky HouseFit.

2 ks
chat Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.