Seznam produktů značky Survival Nutrition Supplements®

Survival Nutrition Supplements® je značka doplňků sportovní výživy, která působí na trhu již od roku 2002. Původní zaměření produktů výhradně pro vytrvalostní a silově-vytrvalostní sportovce se postupně rozšířilo o celou řadu funkčních doplňků sportovní výživy pro kulturistiku, fitness a silové sporty. Značka Survival se postupně stala jednou z nejviditelnějších na českém sportovním trhu.

Počet produktů: 2

Zobrazení 1-2 z 2 položek
BCAA 4:1:1 150tablet +...
search

BCAA 4:1:1 150tablet +...

Aminokyseliny BCAA jsou základním doplňkem výživy pro všechny, kteří chtějí při náročných trénincích ochránit svoji svalovou hmotu před degradací, docílit rychlejší regenerace, a především pak také podpořit skutečný a znatelný růst svalové hmoty.
Běžné BCAA suplementy obsahují tři základní aminokyseliny v poměru 2:1:1. V BCAA 4:1:1 Fair Power je však klíčová aminokyselina L-leucin zastoupena v dvojnásobném množství.
Díky tomuto poměru aminokyselin v BCAA 4:1:1 Fair Power je proteosyntéza (tvorba bílkovin ve svalech) ještě silnější a ochrana svalové hmoty při tréninku ještě účinnější než u klasického poměru 2:1:1.

Cena 559,00 Kč
Coffeinum 200mg
search

Coffeinum 200mg

Klasický stimulant  na bázi kofeinu. Dóza obsahuje maximální povolenou dávku kofeinu ,  tj. 200mg  a komplex sacharidu, což z jedné dávky dělá výkonou energetickou a stimulační bombu (3 silné kávy).  Přípravek splňuje (ověřený ) rychlý nástup a garantovaný účinek u všech spotřebitelů, kromě „jedinců  závislých na kofeinu".   Právě vzhledem k rychlému účinku, vysoké energetické hodnotě a snadné aplikovatelnosti je vhodný pro sportovce, řidiče a obecně pro lidi vystavené zvýšené psycjické a fyzické námaze. 

Cena 35,00 Kč