Seznam produktů značky Keto Diet

Firma zabývající se proteinovou dietou.

Ryze česká značka KetoDiet, která vznikla v roce 2011 z náhlého popudu a velké osobní touhy zhubnout, se za několik let své existence stala oblíbeným a vyhledávaným pomocníkem na cestě ke zdravějšímu a štíhlejšímu tělu.

Svým klientům nabízíme nejen prvotřídní proteinové nápoje a jídla vyráběná přímo v České republice z vysoce kvalitních surovin, ale poskytujeme také maximální podporu v průběhu dietních plánů, společně se specializovaným výživovým poradenstvím.

Víme, že hubnutí není jednoduché, proto se snažíme váš boj s nadbytečnými kilogramy co nejvíce zpříjemnit.

Počet produktů: 3

Zobrazení 1-3 z 3 položek
2 týdenní proteinová dieta...
search

2 týdenní proteinová dieta...

Balíček ke 2. kroku dietního plánu BASIC bude vaším přítelem v druhé fázi lehké redukce. V kufříku KetoDiet vám dorazí celkem 56 porcí chutných proteinových jídel, které budete pro absolvování 2. kroku potřebovat. K přípravě nápojů a jídel dostanete nový stylový shaker. 

Pro koho je balíček vhodný?

  •  Pro ženy a muže s menší nadváhou, kteří pokračují v hubnutí s dietním plánem BASIC.
Cena 2 590,00 Kč
Basic pro ženy 70 porcí 1.krok
search

Basic pro ženy 70 porcí 1.krok

Prémiový balíček k 1. kroku dietního plánu BASIC bude v začátcích lehké redukce vaším nejlepším parťákem. Ve stylovém kufříku KetoDiet vám dorazí celkem 70 porcí nejoblíbenějších proteinových jídel, která pokryjí celé 2 týdny vaší diety.  K přípravě nápojů a jídel také dostanete praktický designový shaker. Dietou vás provede naše přehledná brožurka, ve které najdete vše, co k hubnutí potřebujete vědět. 

Cena 3 150,00 Kč