Anabolizéry a Energizéry

Anabolizéry a Energizéry

Počet produktů: 7

Zobrazení 1-7 z 7 položek

Aktivní filtry

L-Arginine
search

L-Arginine

L-Arginine 1000mg

Pomáhá udržet pružnost cév, odstraňuje čpavek, který je vedlejším produktem syntézy bílkovin,má důležitou roli při tvorbě oxidu dusnatého, který podporuje pružnost cév, snižuje riziko onemocnění srdečních cév,podporuje růst svalové hmoty, posiluje kosti, má antioxidační a energizující účinky, snižuje krevní tlak a tvorbu krevních sraženin v cévách, zvyšuje počet spermií, zlepšuje pohyblivost, pomáhá udržet zdravou hladinu cukru v krvi

Doporučené dávkování: 1 - 3 kapsle denně

Obsah balení: 90kapslí

Cena 349,00 Kč
Coffi Time 90caps
search

Coffi Time 90caps

Jsou dny, kdy se doslova „nutíte“ jít trénovat? Někdy jste tak unaveni, že si raději sednete k televizi? Vyzkoušejte novinku firmy AmixTM CoffiTime®. Dlouhodobým testováním poměrů účinných stimulantů (převážně na bázi kofeinu) vznikl produkt, který Vás dokonale „nakopne“ a takto získaný elán vydrží znatelně déle, než při užití čistého kofeinu.

Velice efektivní synergická směs CoffiTime účinných stimulantů na bázi kofeinu - s postupným uvolňováním. Podporuje energetickou stimulaci, napomáhá odstraňovat únavu, zlepšuje koncetraci na výkon a podporuje psychickou aktivitu.

Cena 339,00 Kč
N1 shot
search

N1 shot

Profesionální stimulant v pohotovostní tekuté formě k okamžitému použití bez potřeby šejkru či jiných pomůcek. Stejná a možná ještě lepší stimulace organismu, než u instantní formy tohoto pre-workoutu.
 
Obsahuje jedny z nejúčinnějších látek, které podpoří neuvěřitelné napumpování svalstva. Nový pre-workout N1 SHOT je určen právě těm sportovcům, kteří chtějí dosáhnout maximálního výkonu. Prodloužený efekt stimulace! Pocit mravenčení (parestezie) je přirozenou reakcí těla na mimořádně účinné látky!

Cena 35,00 Kč
Coffeinum 200mg
search

Coffeinum 200mg

Klasický stimulant  na bázi kofeinu. Dóza obsahuje maximální povolenou dávku kofeinu ,  tj. 200mg  a komplex sacharidu, což z jedné dávky dělá výkonou energetickou a stimulační bombu (3 silné kávy).  Přípravek splňuje (ověřený ) rychlý nástup a garantovaný účinek u všech spotřebitelů, kromě „jedinců  závislých na kofeinu".   Právě vzhledem k rychlému účinku, vysoké energetické hodnotě a snadné aplikovatelnosti je vhodný pro sportovce, řidiče a obecně pro lidi vystavené zvýšené psycjické a fyzické námaze. 

Cena 35,00 Kč
Anabol Testo
search

Anabol Testo

 19-Anabol Testo byl vyvinut za účelem zvyšování hladiny testosteronu na maximální úrověň přirozenou cestou. Obsažený methoxyisoflavon působí v těle jako nehormonální anabolizující (antikatabolická) látka urychlující proces regenerace po náročné fyzické zátěži. Efekt přípravku je umocněn přítomností steroidních saponinů. Produkt obsahuje zinek, hořčík a vitamín B6 ve vysokých doporučených denních dávkách.

Cena 899,00 Kč
HOT BLOOD 820g
search

HOT BLOOD 820g

  • HOT BLOOD tě zavede k maximální hranici zvětšení objemu svalových buněk, zvýšení síly, energie a mentálního fokusu!
  • kreatíny, látky podporující NO, buňkové volumizéry, energizéry, nootropní účinné látky!
  • Beta-alanín nové generáce k ještě vyšší podpoře výkonnosti!
  • Komplex zlepšující využití!
  • Ochucené, bez cukru a aspartamu!
  • balenie v jednorázových vreckách: precízne dávky, maximálne pohodlie!

Cena 899,00 Kč