BCAA - Leucine, Isoleucine, Valine

BCAA - Leucine, Isoleucine, Valine

Počet produktů: 9

Zobrazení 1-9 z 9 položek

Aktivní filtry

BCAA+B6 200tbl
search

BCAA+B6 200tbl

BCAA + B6 obsahuje aminokyseliny leucin, isoleucin a valin v poměru 2:1:1. Kromě toho je okořeněné vitamínu B6, který přispívá k normálnímu metabolismu bílkovin a glykogenu, jakož i ke snížení únavy a vyčerpání. Stejně jako všechny produkty Biotech USA, BCAA + B6 tvoří bezpečný a pečlivě vybraných

Složení:

leucin, mikrokrystalická celulóza, isoleucin, valin, hydroxypropyl methyl celulóza, stearan hořečnatý, kyselina stearová, pyridoxin hydrochlorid (vitamin B6).

Cena 459,00 Kč
BCAA 1+0,5l ZDARMA
search

BCAA 1+0,5l ZDARMA

Aminokyseliny BCAA mají velice pozitivní vliv na proteinovou syntézu, tedy tvorbu a znovuobnovování svalových bílkovin, které jsou základním stavebním kamenem svalových vláken.

Cena 429,00 Kč
BCAA GOLD 300CAPS
search

BCAA GOLD 300CAPS

BCAA Gold 1000mg 300 tablet 2-1-1

BCAA Gold Amix™ BCAA Gold je tabletová forma větvených aminokyselin L-Leucin, L-Isoleucin, L-Valin v poměru 2:1:1. Podporuje růst kvalitní svalové hmoty, urychlení a prohloubení regenerace po náročném výkonu.

-Urychluje a prohlubuje regeneraci
-Podporuje anti-katabolické procesy
-Podporuje nárůst svalové hmoty
-1000mg BCAA v jedné tabletě

Cena 799,00 Kč
BCAA 2:1:1 Compress 120cps
search

BCAA 2:1:1 Compress 120cps

BCAA COMPRESSED CAPS

Esenciální větvené aminokyseliny ve formě dobře rozpustných kapslí. Pohodlné a elegantní balení zároveň nabízí vysokou dávku 120 kapslí BCAA v jednotlivých kapslích.
BCAA COMPRESSED CAPS je určen pro intenzivně trénující sportovce.
  • poměr BCAA 2:1:1
  • lehce vstřebatelný obal kapsle
  • efektivní využitelnost organismem
Cena 359,00 Kč
BCAA MEGA SHOT
search

BCAA MEGA SHOT

3000 mg těch nejdůležitějších esenciálních aminokyselin BCAA v optimálním poměru 2:1:1 (L-Leucin, L-Isoleucin, L-Valin). Praktické jednorázové balení, pro snadnou aplikaci. Vhodná tekutá forma zajistí rychlou a efektivní vstřebatelnost.

Cena 24,00 Kč
BCAA MEGA STRONG 4:1:1 300g
search

BCAA MEGA STRONG 4:1:1 300g

BCAA MEGA STRONG 4:1:1

Tento prvotřídní produkt obsahuje mimořádnou kombinaci účinných látek v instantní podobě. Základem produktu jsou esenciální větvené aminokyseliny L-leucin, L-isoleucin a L-valin. Vzájemný poměr těchto větvených aminokyselin je 4:1:1 pro L-leucin.

BCAA MEGA STRONG POWDER je obohacen o aminokyselinu L-glutamin, která patří k nejvíce zastoupeným aminokyselinám v kosterním svalstvu. Při náročné fyzické aktivitě dochází k úbytku jednotlivých aminokyselin, spolu s dalšími důležitými látkami. Aminokyseliny představují stavební kameny každé bílkoviny. 
Cena 329,00 Kč
BCAA 2:1:1 150tbl
search

BCAA 2:1:1 150tbl

Suplementace BCAA před a po výkonu je vhodná jako jeden ze základních doplňků stravy pro všechny druhy pohybové aktivity.
 

 

Výrobek je svým zaměřením určen pro:

  • Kvalitní a rychlou regeneraci
  • Podporu nárůstu svalové hmoty
  • Zlepšení svalového výkonu
  • Ochranu svalové hmoty před poškozením namáhavým fyzickým výkonem
  • Ochranu svalové hmoty před devastací v průběhu snižování nadváhy
  • Oddálení nástupu pocitu únavy
Cena 459,00 Kč
BCAA 4:1:1 150tablet +...
search

BCAA 4:1:1 150tablet +...

Aminokyseliny BCAA jsou základním doplňkem výživy pro všechny, kteří chtějí při náročných trénincích ochránit svoji svalovou hmotu před degradací, docílit rychlejší regenerace, a především pak také podpořit skutečný a znatelný růst svalové hmoty.
Běžné BCAA suplementy obsahují tři základní aminokyseliny v poměru 2:1:1. V BCAA 4:1:1 Fair Power je však klíčová aminokyselina L-leucin zastoupena v dvojnásobném množství.
Díky tomuto poměru aminokyselin v BCAA 4:1:1 Fair Power je proteosyntéza (tvorba bílkovin ve svalech) ještě silnější a ochrana svalové hmoty při tréninku ještě účinnější než u klasického poměru 2:1:1.

Cena 559,00 Kč
USN BCAA 400G
search

USN BCAA 400G

Doplněk stravy v prášku pro přípravu nápoje se sladidly s příchutí melounu nebo mandarinky. BCAA Power Punch Watermelon - je velice efektivní doplněk při jakékoliv sportovní výživě. Tento suplement obsahuje aminokyseliny s rozvětveným řetězcem (BCAA), které jsou složeny z esenciálních aminokyselin leucinu, isoleucinu, a valinu. Kombinace těchto tří esenciálních aminokyselin tvoří přibližně 1/3  kosterního svalu v lidském těle, a hrají důležitou roli při syntéze proteinů. Dále produkt obsahuje glutamin. Bílkoviny přispívají k růstu a udržení svalové hmoty. Tento nápoj je velice dobře míchatelný a dobře chutnající. Výrobek obsahuje vitamín B6, který přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Cena 899,00 Kč