Aminokyseliny

Aminokyseliny

Počet produktů: 19

Zobrazení 1-12 z 19 položek

Aktivní filtry

BCAA+B6 200tbl
search

BCAA+B6 200tbl

BCAA + B6 obsahuje aminokyseliny leucin, isoleucin a valin v poměru 2:1:1. Kromě toho je okořeněné vitamínu B6, který přispívá k normálnímu metabolismu bílkovin a glykogenu, jakož i ke snížení únavy a vyčerpání. Stejně jako všechny produkty Biotech USA, BCAA + B6 tvoří bezpečný a pečlivě vybraných

Složení:

leucin, mikrokrystalická celulóza, isoleucin, valin, hydroxypropyl methyl celulóza, stearan hořečnatý, kyselina stearová, pyridoxin hydrochlorid (vitamin B6).

Cena 459,00 Kč
L-Arginine
search

L-Arginine

L-Arginine 1000mg

Pomáhá udržet pružnost cév, odstraňuje čpavek, který je vedlejším produktem syntézy bílkovin,má důležitou roli při tvorbě oxidu dusnatého, který podporuje pružnost cév, snižuje riziko onemocnění srdečních cév,podporuje růst svalové hmoty, posiluje kosti, má antioxidační a energizující účinky, snižuje krevní tlak a tvorbu krevních sraženin v cévách, zvyšuje počet spermií, zlepšuje pohyblivost, pomáhá udržet zdravou hladinu cukru v krvi

Doporučené dávkování: 1 - 3 kapsle denně

Obsah balení: 90kapslí

Cena 349,00 Kč
Amino HYDRO-32 250tbl
search

Amino HYDRO-32 250tbl

Amino HYDRO 32 je extrémně silný aminokyselinový doplněk s téměř 77% obsahem čistých aminokyselin v 2000mg tabletě. Obsahuje velmi vysoké procento větvených aminokyselin BCAA a L-Glutamínu, velice významné složky, které působí při intenzivní zátěži jako ochrana svalů a podporují růst kvalitní svalové hmoty. Ideální pro všechny, kteří hledají kvalitní zdroj aminokyselin s maximálně rychlým vstřebáváním.

Cena 699,00 Kč
Beef Amino 110tbl
search

Beef Amino 110tbl

Hydrolyzovaný hovězí protein s obsahem peptidů. Je výborným zdrojem kvalitního spektra aminokyselin. Je téměř bez tuku!

Cena 630,00 Kč
L-Glutamine 360cps/800mg
search

L-Glutamine 360cps/800mg

L-Glutamin - je nejčastěji se vyskytující aminokyselina v lidském organismu. Reguluje rovnováhu bílkovin, čímž zabraňuje ztrátám svalové hmoty. Je nepostradatelný pro mozkový metabolismus. Podporuje imunitní systém. Urychluje a prohlubuje regeneraci. V kapslové formě pro pohodlnější dávkování.

Cena 699,00 Kč
BCAA 1+0,5l ZDARMA
search

BCAA 1+0,5l ZDARMA

Aminokyseliny BCAA mají velice pozitivní vliv na proteinovou syntézu, tedy tvorbu a znovuobnovování svalových bílkovin, které jsou základním stavebním kamenem svalových vláken.

Cena 429,00 Kč
BCAA GOLD 300CAPS
search

BCAA GOLD 300CAPS

BCAA Gold 1000mg 300 tablet 2-1-1

BCAA Gold Amix™ BCAA Gold je tabletová forma větvených aminokyselin L-Leucin, L-Isoleucin, L-Valin v poměru 2:1:1. Podporuje růst kvalitní svalové hmoty, urychlení a prohloubení regenerace po náročném výkonu.

-Urychluje a prohlubuje regeneraci
-Podporuje anti-katabolické procesy
-Podporuje nárůst svalové hmoty
-1000mg BCAA v jedné tabletě

Cena 799,00 Kč
Coffi Time 90caps
search

Coffi Time 90caps

Jsou dny, kdy se doslova „nutíte“ jít trénovat? Někdy jste tak unaveni, že si raději sednete k televizi? Vyzkoušejte novinku firmy AmixTM CoffiTime®. Dlouhodobým testováním poměrů účinných stimulantů (převážně na bázi kofeinu) vznikl produkt, který Vás dokonale „nakopne“ a takto získaný elán vydrží znatelně déle, než při užití čistého kofeinu.

Velice efektivní synergická směs CoffiTime účinných stimulantů na bázi kofeinu - s postupným uvolňováním. Podporuje energetickou stimulaci, napomáhá odstraňovat únavu, zlepšuje koncetraci na výkon a podporuje psychickou aktivitu.

Cena 339,00 Kč
BCAA 2:1:1 Compress 120cps
search

BCAA 2:1:1 Compress 120cps

BCAA COMPRESSED CAPS

Esenciální větvené aminokyseliny ve formě dobře rozpustných kapslí. Pohodlné a elegantní balení zároveň nabízí vysokou dávku 120 kapslí BCAA v jednotlivých kapslích.
BCAA COMPRESSED CAPS je určen pro intenzivně trénující sportovce.
  • poměr BCAA 2:1:1
  • lehce vstřebatelný obal kapsle
  • efektivní využitelnost organismem
Cena 359,00 Kč
N1 shot
search

N1 shot

Profesionální stimulant v pohotovostní tekuté formě k okamžitému použití bez potřeby šejkru či jiných pomůcek. Stejná a možná ještě lepší stimulace organismu, než u instantní formy tohoto pre-workoutu.
 
Obsahuje jedny z nejúčinnějších látek, které podpoří neuvěřitelné napumpování svalstva. Nový pre-workout N1 SHOT je určen právě těm sportovcům, kteří chtějí dosáhnout maximálního výkonu. Prodloužený efekt stimulace! Pocit mravenčení (parestezie) je přirozenou reakcí těla na mimořádně účinné látky!

Cena 35,00 Kč
BCAA MEGA SHOT
search

BCAA MEGA SHOT

3000 mg těch nejdůležitějších esenciálních aminokyselin BCAA v optimálním poměru 2:1:1 (L-Leucin, L-Isoleucin, L-Valin). Praktické jednorázové balení, pro snadnou aplikaci. Vhodná tekutá forma zajistí rychlou a efektivní vstřebatelnost.

Cena 24,00 Kč